Baví nás dělat světové výrobky.


Přidejte se k nám!

Děláme věci opravdu precizně. Tak jako Vy!


Přidejte se k nám!

Novinky od otce zakladatele.
Od roku 1814 až do dneška!


Navštivte Facebook Jana Reiffa

Více než 200 let na technologickém vrcholu
své doby. Tak jako teď!


Přidejte se k nám

Nejnovější přidaná pracovní místa

Příběhy našich výrobků

Jak se pracuje v PBS

O práci v První brněnské strojírně

Milujeme různorodost, protože právě z ní vznikají unikátní myšlenky a nápady, které se později stanou motorem změn a budoucím výrobním programem. V První brněnské strojírně pracují lidé mnoha různých profesí. Spojuje je touha dělat světové výrobky a hrdost na dílo 10 generací strojařů spojených značkou PBS.  
Co zaměstnanec, to osobitý příběh. V našem týmu najdeme kolegy, kteří šli za svým snem přímočaře a po vyučení nebo absolutoriu na střední či vysoké škole se hned začali věnovat své profesi, své specializaci. Dokonce tady máme několik generací soustružníků, kteří si předávali řemeslo z otce na syna. Pokaždé na novém modernějším stroji, s jinými výrobky, ale na stejném pracovišti a se stejným nasazením. Najdou se mezi námi tací, které k nám přivedl jejich koníček, třeba létání nebo stavění aut.
PBS je neodmyslitelnou součástí životů otců našich otců a věříme, že stejně tak budoucností našim dětem. Na PBS jsme hrdí. První brněnská strojírna je tu už více jak 200 let. Každý jeden ten rok byla na technologickém vrcholu své doby. Tak jako teď. Přidejte se k nám, buďte součástí tradice.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace.

×