Oceněni "Czech Stability Award AAA Excellent"

PBS Velká Bíteš získala nejprestižnější firemní ocenění v České republice vydané společností Bisnode.
První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s. obdržela prestižní certifikaci Czech Stability Award AAA Excellent v rámci Czech top 100 firem České republiky. Certifikace byla udělena za nadstandardní ekonomickou kondici a solventnost, čímž se PBS Velká Bíteš, a. s. zařadila mezi 100 nejstabilnějších českých firem. Pouze 2% firem ČR na toto uznávané ocenění dosáhne.
Ocenění formou tohoto certifikátu deklaruje, že hodnocená společnost praktikuje politiku otevřené komunikace, poskytuje dostatek informací o posledních výsledcích svého hospodaření nebo vlastnické struktuře, což je nedílnou součástí samotného hodnocení Stability Award.PBS-Velka-Bites_AAA-Czech-Stability-Award-(1).png
Výsledky hodnocení firem vycházejí z metodiky ratingového modelu poradenské společnosti Bisnode, která je světovým datovým leaderem ve sběru a vyhodnocování ekonomických informací. Bisnode měří stabilitu jednotlivých společností. Jeho model zároveň poskytuje nezávislý pohled na současný stav společností z hlediska jejich finanční situace, včetně predikce rizika úpadku firmy. 
„V podnikatelské džungli je někdy obtížné najít ty správné a spolehlivé obchodní partnery. Ocenění CZECH Stability Award zvyšuje důvěryhodnost a prestiž firem na trhu a současně jim dává silný nástroj pro komunikováním podnikatelských úspěchů vůči obchodním partnerům, zaměstnancům, investorům či konkurenci,“ uvádí David Farský, Country Manager Bisnode, s tím, že zájem firem o aktivní marketingové využití certifikátu CZECH Stability Award v posledních pěti letech významně roste.
Získaný certifikát potvrzuje u společnosti První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s. spolehlivost, důvěryhodnost a minimální rizikovost spolupráce i na mezinárodních zakázkách či kontraktech, u kterých je důvěryhodnost klíčovým faktorem spolupráce. 
 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace.

×