O PBS - Současnost

Společnost PBS Group zastřešuje jednu z nejdéle působících strojírenských značek na světovém trhu - První brněnskou strojírnu. Ta je synonymem inovací a kvality již více než 200 let. Skupinu tvoří První brněnská strojírna, a.s., která působí jako komplexní dodavatel energetických zařízení se zaměřením na průmyslové kotle, PBS ENERGO, a.s., která se zaměřuje na vývoj, výrobu, dodávky a servis parních a expanzních turbín a konečně První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., která podniká v oboru přesného strojírenství a profiluje se především jako výrobce turbínových vysokootáčkových strojů pro letectví, energetiku a dopravní průmysl.

Jsme komplexním strojírenským výrobcem, který ve vlastních provozech zajišťuje přesné odlitky, hi-tec obrábění kovů, galvanické povrchové úpravy a následnou montáž hotových výrobků. Zákazníci oceňují vysokou technickou úroveň, spolehlivost a kvalitu výrobků i našich služeb. V roce 2012 byla PBS Velká Bíteš oceněna titulem Firma roku.

Struktura společnosti

PBS GROUP, a. s. je společností holdingového typu, která investuje do strojírenských firem v České republice, jež působí v leteckém, energetickém a dopravním průmyslu.
Středisko praktického vyučování
PBS Velká Bíteš

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace.

×